Про нас

    Навчальний заклад створений у 1944 році. У 1953 році навчальний корпус з вул. Пекарської,9 переведено на вул. Вороного, 6. Навчально-виробничі майстерні отримали нове обладнання, створено цехи, потокове виробництво.
У 70-х роках минулого століття почалося будівництво нині діючого гуртожитку по вул.. Тарнавського, 106-А на 500 місць.
 Сьогодні Львівський коледж легкої промисловості – це заклад,у якому навчаються біля 1000 студентів.
Навчальний корпус із спортивним залом, їдальнею, медичним та стоматологічним кабінетами, бібліотекою та читальним залом у центрі старовинного міста Львова; магазин-салон    «Студентська мода» і начально-виробничі майстерні, де студенти проходять усі види навчальної та технологічної практики, набувають практичних навичок майбутньої професії, стають фахівцями своєї справи; студентський гуртожиток з світлими просторими кімнатами на 2-3 особи, господарським приміщенням та кімнати відпочинку у мальовничому куточку Львова.
За час існування навчальним закладом підготовлено понад 20 тис. висококваліфікованих спеціалістів. Серед випускників коледжу – керівники, інженери, механіки, технологи провідних підприємств легкої промисловості України. Наші працівники працюють на підприємствах СНД, а також Монголії, на Кубі, Нікарагуа, Анголі, Танзанії, Афганістані, Угорщині, Німеччині, Франції та інших країнах.
Коледж тісно співпрацює з багатьма навчальними закладами м. Львова  та області, входить у структуру КНУТД .
Коледж готує фахівців зі спеціальностей:
«Швейне виробництво»

«Моделювання та конструювання промислових виробів»

«Галузеве машинобудування»

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Навчання в коледжі проводиться за денною та заочною формами навчання.
Випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за інтегрованими навчальними планами в Київському національному університеті технологій та дизайну, Хмельницькому університеті Поділля.6.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар